Opál Camp START a PRO

PRO

12.-20. júl 2019

Cena tábora: 95€

Registrácia do 30. júna, alebo do naplnení kapacity tábora.

START

Registrácia na Opál Camp Štart je ukončená. Ak máte otázky k prihláseniu na tábor píšte na marek.jurco@cb.sk

21.-27. júl 2019

Cena tábora: 75€

Registrácia do 30. júna, alebo do naplnení kapacity tábora.

Život na campe

Začiatok a koniec Opál Campu

Registrácia účastníkov prebieha v deň začiatku tábora od 16:00 do 18:00. (Potom program pokračuje spoločnou večerou a táborákom) Tábor sa končí raňajkami, v deň ukončenia tábora, ideálny odchod je v čase medzi 9:00 a 10:00.

Orientačný program dňa na Opál Campe

7:30 Budíček, rozcvička

8:00 Raňajky

9:00 Chatkové stretnutie

10:00 Aktivity zamerané na zručnosti jednotlivcov*

12:30 Obed a poobedňajších voľno

14:30 Skupinové aktivity*

18:00 Večera

19:00 Večerný program pri táboráku**

22:00 Večierka

*Aktivity na Opál Campe sú všestranné. Sú zamerané na šikovnosť, rýchlosť, silu, vytrvalosť, postreh. Ale aj na vedomosti, pamäť, logiku, orientáciu ...

**Večer pri táboráku je vyhodnotenie aktivít a dňa, spievanie chytľavých piesní, rozprávanie biblických a osobných príbehov a tiež tém, ktoré sa tykajú dospievania.

Uprostred týždňa (pravdepodobne vo štvrtok) je plánovaná celodenná túra s prespavačkou vonku. Pamätajte na to pri príprave a balení sa na tábor.

Čo určite potrebujete na Opál Camp:

Oblečenie a obuv do každého počasia na 7 dní (okrem iného netreba zabudnúť na: pršiplášť, šiltovka, vetrovka, turistická obuv, športová obuv, sandále)

Osobné potreby (preukaz poistenca, uterák, hygienické potreby, opaľovací krém, repelent, slnečné okuliare...)

Osobná výbava (ruksak, spacák, karimatka, baterka, PVC fľaška na vodu, vreckový nožík, hudobný nástroj...)

Čo určite nepotrebujete: Drahé predmety, šperky, technologické hračky, veľké obnosy peňazí (Za ich stratu alebo poškodenie vedenie tábora nezodpovedá.)

Táborový poriadok

Bez oznámenia svojmu vedúcemu chatky nesmie účastník opustiť areál táboriska. V areáli táboriska je zakázané fajčiť, užívať omamné látky a alkohol. Neprípustné je šikanovanie a výtržníctvo. V prípade, že dieťa bude opakovane porušovať táborový poriadok, bude nutné, aby sa vrátilo domov bez nároku na vrátenie poplatku. Skôr než pristúpime k takémuto kroku, budeme o vzniknutej situácii informovať rodiča, alebo zákonného zástupcu. Škody spôsobené dieťaťom (úmyselne, alebo z nedbanlivosti) sú povinní rodičia (zákonný zástupca) uhradiť.

Informácie

Cena tábora

V cene Opál Campu je zahrnuté ubytovanie, strava, celodenný program a odmeny. Aby bola prihláška platná je potrebné uhradiť zálohu za tábor (25€) do konca júna. Zvyšná suma sa uhrádza na mieste. V prípade zrušenia účasti do 30.6.2018 zálohu vrátime. Poplatok uhraďte na náš účet (IBAN SK2283300000002001318247).

Pozor číslo účtu je iné ako minulý rok.

Do poznámky pri platbe napíšte meno a priezvisko účastníka tábora. Registrácia je možná do 30. júna 2018, alebo do naplnenia kapacity tábora.

Kamarátska zľava

Ponuka platí pre vás, čo ste už s nami zažili Opál Camp. Za každého nového účastníka tábora, ktorého ty privedieš získavaš zľavu 10 €. Do poznámky v prihláške uveď mená kamarátov, ktorí sa s tebou zúčastnia Opál Campu, alebo dodatočne pošli ich mená mailom na: info@opalcamp.sk.

Súrodenecká zľava

Ak sa na Opál Camp chystáte viacerí súrodenci, tak máte nárok na túto zľavu. Prvý zaplatí celú sumu tábora a každý ďalší súrodenec získava zľavu 35€ z ceny tábora na ktorý sa prihlásil. Mená súrodencov uveď do prihlášky v poznámke.

Doprava

Dopravu si zabezpečuje každý účastník sám. V prípade, že máte problém s dopravou na tábor, neváhajte nás kontaktovať a spoločne nájdeme riešenie. Hermanovce nad Topľou nemajú priame autobusové ani vlakové spojenie. Pri použití hromadnej dopravy vystúpte na autobusovej/vlakovej zastávke Bystré (okres Vranov nad Topľou). Ak potrebujete zabezpečiť dopravu z Bystrého do Hermanoviec, tak nás kontaktujte. Ak idete autom, modlitebňa Cirkvi bratskej sa nachádza na hornom konci obce, posledná budova vľavo, tam môžete zaparkovať a vyšliapať hore na táborisko.